Rady powiatowe kadencji 2019 - 2023

Powiat będzińskiexpand

Lp Gmina Nazwisko Imię Funkcja
1 Bobrowniki Łukasik Teresa Członek Rady
2 Dąbrowa  Górnicza Matusiak Danuta Przewodniczący
3 Mierzęcice Skrzypczyk Anna Członek Rady
4 Psary Łaszczyk Jacek Delegat
5 Siewierz Machura Marcin Członek Rady
6 Siewierz Wyszyńska Halina Członek Rady

Powiat bielskiexpand

Lp Gmina Nazwisko Imię Funkcja
1 Bestwina Lasek Adam Członek Rady
2 Bielsko-Biała Wójcik Ryszard Delegat
3 Czechowice-Dziedzice Wojciech Stanisław Członek Rady
4 Jasienica Wyrobek Zbigniew Członek Rady
5 Jasienica Grzyb Anna Członek Rady
6 Jaworze Penkała Henryk Członek Rady
7 Kozy Haczek Stefan Przewodniczący
8 Porąbka Lachowski Janusz Członek Rady
9 Wilamowice Dziubek Henryk Członek Rady
10 Wilamowice Nycz Zbigniew Członek Rady

Powiat bieruńsko-lędzińskiexpand

Lp Gmina Nazwisko Imię Funkcja
1 Bieruń Krawczyk Sylwester Członek Rady
2 Chełm Śląski Konowski Bogdan Członek Rady
3 Imielin Goczoł Marek Członek Rady
4 Jaworzno Stańczak Dominika Delegat
5 Lędziny Mateja Franciszek Delegat
6 Mysłowice Wybraniec Józef Członek Rady
7 Tychy Wencepel Grzegorz Przewodniczący

Powiat cieszyńskiexpand

Lp Gmina Nazwisko Imię Funkcja
1 Chybie Plata Adam Członek Rady
2 Dębowiec Delong Jan Członek Rady
3 Goleszów Sikora Marcin Przewodniczący
4 Hażlach Herda Tomasz Członek Rady
5 Strumień Pastucha Adam Członek Rady
6 Ustroń Janik Adam Członek Rady
7 Wisła Pilch Stanisław Członek Rady
8 Zebrzydowice Wenglorz Krzysztof Delegat

Powiat częstochowskiexpand

Lp Gmina Nazwisko Imię Funkcja
1 Blachownia Wypchlak Andrzej Członek Rady
2 Częstochowa Kubczyk Katarzyna Członek Rady
3 Dąbrowa Zielona Włoszczyński Paweł Członek Rady
4 Dąbrowa Zielona Kościański Jan Członek Rady
5 Janów Nowak Henryk Członek Rady
6 Janów Ucieklak Ewa Członek Rady
7 Kamienica Polska Zieliński Jerzy Członek Rady
8 Kłomnice Taranowicz Wojciech Członek Rady
9 Kłomnice Kipigroch Sławomir Członek Rady
10 Koniecpol Kościanski Jacek Członek Rady
11 Koniecpol Oryl Renata Członek Rady
12 Konopiska Szczurek Renata Przewodniczący
13 Konopiska Skoczylas Ryszard Członek Rady
14 Kruszyna Ociepa Zbigniew Członek Rady
15 Kruszyna Tarnowski Witold Członek Rady
16 Lelów Trenda Janusz Członek Rady
17 Lelów Zymek Katarzyna Członek Rady
18 Mstów Pietrasik Dawid Członek Rady
19 Mstów Kubat Krzysztof Członek Rady
20 Mykanów Grobelak Dariusz Członek Rady
21 Mykanów Merc Piotr Członek Rady
22 Olsztyn Jakubczak Maciej Członek Rady
23 Olsztyn Stępień Marian Członek Rady
24 Poczesna Wójcik Tadeusz Członek Rady
25 Przyrów Knapik Mariusz Członek Rady
26 Przyrów Nowak Robert Delegat
27 Rędziny Chereźniak Andrzej Członek Rady
28 Starcza Rogacz Henryk Członek Rady  

Powiat gliwickiexpand

Lp Gmina Nazwisko Imię Funkcja
1 Gierałtowice Włodarz Roman Przewodniczący
2 Gliwice Ciupka Józef Członek Rady
3 Pilchowice Bondza Stefan Członek Rady
4 Pilchowice Garczorz Jerzy Członek Rady
5 Pyskowice Kropsz Piotr Członek Rady
6 Sośnicowice Butor Władysław Członek Rady
7 Rudziniec Anioł Rafał Członek Rady
8 Rudziniec Nowak Hubert Członek Rady
9 Toszek Zawiola Cecylia Członek Rady
10 Toszek Kiełbasa Krystian Delegat
11 Wielowieś Suda Jan Członek Rady
12 Wielowieś Rzepa Grzegorz Członek Rady

Powiat kłobuckiexpand

Lp Gmina Nazwisko Imię Funkcja
1 Krzepice Bukalski Tomasz Członek Rady
2 Krzepice Matyska Waldemar Członek Rady
3 Lipie Bernaś Robert Członek Rady
4 Lipie Czupryna Grzegorz Członek Rady
5 Miedźno Bochnia Sławomir Członek Rady
6 Miedźno Michalska Ela Członek Rady
7 Opatów Balcerzak Leszek Członek Rady
8 Opatów Szyjka Halina Członek Rady
9 Panki Wachowski Waldemar Członek Rady
10 Popów Grabowska Jolanta Członek Rady
11 Popów Konieczny Wojciech Członek Rady
12 Wręczyca Wielka Wawrzyniak Damian Członek Rady
13 Wręczyca Wielka Gworys Grzegorz Delegat
14 Przystajń Sas Jan Przewodniczący
15 Przystajń Kulej Dariusz Członek Rady

Powiat lublinieckiexpand

Lp Gmina Nazwisko Imię Funkcja
1 Boronów Irek Paweł Członek Rady
2 Ciasna Tudzio Ireneusz Delegat
3 Ciasna Roj Łukasz Członek Rady
4 Herby Gajda Dominik Członek Rady
5 Kochanowice Nowak Ewa Członek Rady
6 Kochanowice Mikuda Bernard Członek Rady
7 Koszęcin Janeczek Longin Członek Rady
8 Koszęcin Pielorz Roman Przewodniczący
9 Lubliniec Koloch Adam Członek Rady
10 Pawonków Juściński Bogdan Członek Rady
11 Pawonków Grabinski Henryk Członek Rady
12 Woźniki Potempa Benedykt Członek Rady
13 Woźniki Mońka Jan Członek Rady

Powiat mikołowskiexpand

Lp Gmina Nazwisko Imię Funkcja
1 Wyry Kopeć Jerzy Członek Rady
2 Łaziska Górne Gizdoń Jan Delegat
3 Mikołów Swadźba Jan Przewodniczący

Powiat myszkowskiexpand

Lp Gmina Nazwisko Imię Funkcja
1 Koziegłowy Błońska Justyna Członek Rady
2 Koziegłowy Kołodziejczyk Piotr Przewodniczący
3 Myszków Kłosowicz Krzysztof Członek Rady
4 Myszków Nocoń Justyn Członek Rady
5 Niegowa Jędruszek Michał Członek Rady
6 Niegowa Lamch Mirosław Członek Rady
7 Poraj Rudawski Grzegorz Członek Rady
8 Żarki Kumor Jarosław Delegat
9 Żarki Rarok Łukasz Członek Rady

Powiat pszczyńskiexpand

Lp Gmina Nazwisko Imię Funkcja
1 Suszec Gębała Damian Członek Rady
2 Miedźna Painta Andrzej Członek Rady
3 Pawłowice Brandys Romuald Delegat
4 Pszczyna Goraus Marek Członek Rady
5 Pszczyna Lipus Waldemar Przewodniczący

Powiat raciborskiexpand

Lp Gmina Nazwisko Imię Funkcja
1 Kornowac Kura Eugeniusz Członek Rady
2 Krzanowice Klemenz Danuta Członek Rady
3 Krzyżanowice Cycon Damian Członek Rady
4 Kuźnia Raciborska Wranik Zygryda Członek Rady
5 Nędza Klinik Norbert Delegat
6 Pietrowice Wielkie Jeremiasz Henryk Członek Rady
7 Pietrowice Wielkie Wilczek Paweł Członek Rady
8 Rudnik Piperek Franciszek Członek Rady
9 Rudnik Plura Marian Przewodniczący

Powiat rybnickiexpand

Lp Gmina Nazwisko Imię Funkcja
1 Czerwionka-Leszczyny Knopik Bogdan Przewodniczący
2 Czerwionka-Leszczyny Pyszny Eugeniusz Członek Rady
3 Jejkowice Chowaniec Henryk Członek Rady
4 Lyski Procek Andrzej Członek Rady
5 Świerklany Wolny Grzegorz Członek Rady
6 Żory Cimała Eryk Delegat

Powiat tarnogórskiexpand

Lp Gmina Nazwisko Imię Funkcja
1 Kalety Kąkol Blandyna Delegat
2 Ożarowice Bąbik Joanna Członek Rad
3 Zbrosławice Minkus Marek Członek Rady
4 Piekary Śląskie Sieja Aniela Członek Rady
5 Świerklaniec Piątek Henryk Przewodniczący
6 Tarnowskie  Góry Kaczmarczyk Artur Członek Rady
7 Tworóg Kocurek Irena Członek Rady

Powiat wodzisławskiexpand

Lp Gmina Nazwisko Imię Funkcja
1 Jastrzębie Zdrój Marcol Jan Członek Rady
2 Marklowice Pawelec Jacek Przewodniczący
3 Mszana Wita Janusz Delegat
4 Gorzyce Adamczyk Wiesław Członek Rady
5 Radlin Polok Antoni Członek Rady
6 Rydułtowy Kwaśnica Bogusław Członek Rady

Powiat zawierciańskiexpand

Lp Gmina Nazwisko Imię Funkcja
1 Irządze Dudziuk Dorota Przewodniczący
2 Irządze Mazanek Stanisław Członek Rady
3 Kroczyce Kubara Jerzy Delegat
4 Kroczyce Sikora Sławomir Członek Rady
5 Łazy Kalaga Paweł Członek Rady
6 Łazy Pniak Andrzej Członek Rady
7 Ogrodzieniec Skóra Paweł Członek Rady
8 Pilica Opiłka Mieczysław Członek Rady
9 Pilica Dylewski Tomasz Członek Rady
10 Szczekociny Pałka Krzysztof Członek Rady
11 Szczekociny Wójcik Marta Członek Rady
12 Włodowice Janoska Włodzimierz Członek Rady
13 Żarnowiec Kasperczyk Mieczysław Członek Rady
14 Żarnowiec Grela Jan Członek Rady

Powiat żywieckiexpand

Lp Gmina Nazwisko Imię Funkcja
1 Gilowice Stokłosa Janusz Członek Rady
2 Jeleśnia Smolicka Ewa Członek Rady
3 Jeleśnia Kurzyk Stanisław Członek Rady
4 Lipowa Pawlus Marzena Członek Rady
5 Łękawica Oślak Zofia Członek Rady
6 Łodygowice Kufel Piotr Przewodniczący
7 Milówka Fułat Józef Członek Rady
8 Milówka Ślęzak Jan Członek Rady
9 Radziechowy-Wieprz Rybarski Sebastian Członek Rady
10 Rajcza Ficoń Jan Członek Rady
11 Ślemień Gwiżdż Robert Członek Rady
12 Koszarawa Pindel Sławomir Członek Rady
13 Świnna Kantyka Tadeusz Członek Rady
14 Ujsoły Kołodziej Danuta Członek Rady
15 Węgierska Górka Karpeta Robert Delegat
16 Żywiec Szczotka Józef Członek Rady
2020 - Śląska izba rolnicza. Wszelkie prawa zastrzeżone. Joomla Templates.